Bližší seznámení

Vše důležité o John & Carrot

Značka John & Carrot vznikla na konci roku 2013, aby nastavila úroveň rychlého stravování jinak – zdravě. Původní plán zněl jasně, vyzvořit „fast food“, ve kterém rychle dostanete kvalitní jídlo s vyváženým obsahem surovin a budete vedět, že i touto formou stravování dostává vaše tělo přesně to, co potřebuje.

Úplně na začátku jsme si otestovali, jak lidem chutnají sendviče, které jsou například z celozrnného chleba namísto standardního bílého pečiva, nebo saláty, v nichž hlavním nositelem chuti jsou samotné čerstvé suroviny na místo dochucovadel nebo majonéz.

K původnímu cíli nás čeká ještě dlouhá cesta a tak začínáme postupně. Jako první jsme si vytyčily úkol dodávat občerstvení tam, kam denně zavítá nejvíce z vás – do práce. Sestavili jsme nabídku z kvalitních výrobku, za které se před svými kolegy a hosty nebudete muset stydět.

Jak to funguje? Je to jednoduché. Napište nám na e-mail chci@johnandcarrot.cz kdy a kde potřebujete zajistit občerstvení a nezapomeňte připojit pro kolik osob. V případě, že máte stanovený rozpočet na catering, napište nám tuto informaci také. Rádi vám vystavíme fakturu se 14-denní splatností.

Naši dodavatelé

Zajímá mě každý chutný a kvalitní produkt a rád obohacuji nabídku o nové produkty.

Mate-li takový, neváhejte a napište mi
na jan@johnandcarrot.cz.

cafe-mezi-zrnky

S láskou připravujeme snídaně a skvělou kávu.

bio zahrada

Dobroty z nejkvalitnějších surovin s poctivou výrobou.

to chce klid

Čersté ovoce a zelenina na prvním místě.